SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sat 4 All & All 4 Sat - Sit didactic necomercial
 
AcasaPortalForumUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Receptoare Octagon

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
neluneli




Mesaje : 50
Data de inscriere : 13/03/2016

Receptoare Octagon Empty
MesajSubiect: Receptoare Octagon   Receptoare Octagon Icon_minitimeJoi Mar 24, 2016 6:11 pm

Am vazut ca http://www.satmultimedia.ro/ are in vanzare receptoare



[url=/octagon-sf-1008-hd-intelligence]Octagon SF 1008 HD Intelligence[/url] ,[url=/octagon-sf-1018-hd-alliance-linux-2]Octagon SF 1018 HD Alliance Linux[/url] ,[url=/octagon-sf-1028p-hd-noblence-full-hd-twin-pvr]Octagon SF-1028P HD Noblence FULL HD Twin PVR[/url] .



Dvs. ce stiti despre aceste receptoare ? Nu gasesc comentarii dea romanilor legate de folosirea aestora.
Sus In jos
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 834
Data de inscriere : 01/02/2016

Receptoare Octagon Empty
MesajSubiect: Re: Receptoare Octagon   Receptoare Octagon Icon_minitimeVin Mar 25, 2016 12:52 pm

nu cunosc aceste tipuri de receptoare si nici nu vreau sa-mi dau cu parerea numai asa de dragul de a scrie ceva. nu cred sa fie receptoare rele dar tu trebuie sa vezi in primul rand daca corespund cerintelor tale si inainte de toate daca au un suport firmware bun, adica sa cauti sa vezi daca gasesti firmware pt ele care sa cuprinda si partea care te intereseaza mai mult...
eu nu am cum sa stiu ce doresti tu de la un receptor ca sa pot sa-mi dau cu parerea, dar primordial este firmware si programele adiacente (editor de canale, etc) cat si frecventa cu care se schimba acestea.
daca intai cumperi un receptor si apoi cauti ce iti trebuie tie pt el, ai sa faci o alegere gresita si ai sa-ti pierzi timpul pe toate siturile cautand una sau alta.
Sus In jos
 
Receptoare Octagon
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» OCTAGON SF4008 4K
» OCTAGON SF 8008 4K
» Octagon 8008-instalare imagini
» OCTAGON SX88 H.265 HEVC HD
» Receptoare care folosesc IKS sau SKS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SATELITUL :: SATELIT :: RECEPTOARE HD - UHD-
Mergi direct la: