SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sat 4 All & All 4 Sat - Sit didactic necomercial
 
AcasaPortalForumUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Strong SRT 2400 UHD-4K

In jos 
AutorMesaj
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 834
Data de inscriere : 01/02/2016

Strong SRT 2400 UHD-4K Empty
MesajSubiect: Strong SRT 2400 UHD-4K   Strong SRT 2400 UHD-4K Icon_minitimeLun Sept 19, 2016 4:04 pm

Strong SRT 2400 UHD-4K S110

Strong SRT 2400 UHD-4K S210

Strong SRT 2400 UHD-4K S310

Strong SRT 2400 UHD este un receptor bazat pe Android as spune intr-un fel dedicat deoarece imi este greu sa-mi imaginez ca cei de la Strong vor face un soft original compatibil cu optiunile necesare sharingului, totusi find un Android se vor putea instala aplicatii care sa multumeasca clientela.
Dupa cum se vede din imagini este echipat de tunere DVB-S2/T2/C are posibilitatea a 16 Liste de Favoriti cu capacitatea de memorare a 10.000 de canale.
Actualizarea aparatului se poate face de pe Net sau de pe un stik USB. Procesorul este un Amlogic S905-B (quad Core Cortex-A53 2.0 GHZ CPU), video Mali-450 Penta Core GPU, memorie principala DDR3 are 1 Gb si Flash eMMC 8 Gb.
Rezolutia este pana la 2180p, are implementat standardul HEVC/H.265, 4 mufe USB si una SD Card, Dolby® Digital si Dolby® Digital Plus.
Telecomanda are pe fata cealalta si un keyboard. Cum aparatul a fost prezentat recent la IBC 2016 nu am reusit inca sa aflu pretul de comercializare al acestuia deocamdata.
Sus In jos
 
Strong SRT 2400 UHD-4K
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Strong isi anunta prezentarile la ANGA com 2017

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SATELITUL :: SATELIT :: RECEPTOARE DEDICATE-
Mergi direct la: