SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sat 4 All & All 4 Sat - Sit didactic necomercial
 
AcasaPortalForumUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Comag SL40HD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
kiru_tu




Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/03/2016

Comag SL40HD Empty
MesajSubiect: Comag SL40HD   Comag SL40HD Icon_minitimeMier Sept 07, 2016 5:28 pm

De curand am primit un comag SL40HD.
Model: SL 40 HD
SW version S2.1.2-F
HW version HS2638-ZCO-01

De pe site-ul producatorului am luat versiunea cu -Q si am instalat-o pe aceasta.
Acum si intrebarea.
poate a incercat/auzit cineva daca se poate pune un soft cu care sa se poata introduce key?
daca da, care ar fi acela.
sunt si alte clone care sunt din aceeasi gama(xoro, ,botech, boca........) si or mai fi cateva
multumesc
Sus In jos
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 835
Data de inscriere : 01/02/2016

Comag SL40HD Empty
MesajSubiect: Re: Comag SL40HD   Comag SL40HD Icon_minitimeJoi Sept 08, 2016 12:00 pm

Dupa cum vezi mai jos la aceasta rubrica am scris mai demult cate ceva despre acest receptor.
Nu il mai am ca sa pot verifica cate ceva dar din amintirile mele nu se putea face asa ceva cu el deoarece daca ar fi fost cazul as fi mentionat si acest lucru. Acest receptor a fost condamnat sa fie un FTA din constructie deoarece ia lipsit conectia Internet (RJ45) si atunci mai nimeni nu si-a pierdut timpul pt un soft bun pt el.
Chiar daca sunt niste voci care spun ca softul facut de Boteck ar mai permite asa ceva problema este ca nu este adaptabil la toate modelele de Comag asa ca pana una alta ramane un FTA HD cu care mai poti regla si cate o antena in lipsa de un satfinder.
Sus In jos
kiru_tu




Mesaje : 9
Data de inscriere : 21/03/2016

Comag SL40HD Empty
MesajSubiect: Re: Comag SL40HD   Comag SL40HD Icon_minitimeJoi Sept 08, 2016 7:58 pm

Asa am banuit si eu, m-am tot documentat inainte de a deschide postul. Am zis ca cine stie poate am putin noroc, dar nu-i bai. Am sa-l pastrez asa cum e.
Multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comag SL40HD Empty
MesajSubiect: Re: Comag SL40HD   Comag SL40HD Icon_minitime

Sus In jos
 
Comag SL40HD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Comag SL40HD
» COMAG SL 25

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SATELITUL :: SATELIT :: RECEPTOARE HD - UHD-
Mergi direct la: