SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sat 4 All & All 4 Sat - Sit didactic necomercial
 
AcasaPortalForumUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Qviart UNDRO 2

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ghita_49




Mesaje : 18
Data de inscriere : 26/02/2016

Qviart UNDRO 2 Empty
MesajSubiect: Qviart UNDRO 2   Qviart UNDRO 2 Icon_minitimeVin Mar 17, 2017 10:20 am

http://www.ebay.de/itm/qviart-UNDRO-2-Full-HD-Twin-Sat-Android-UHD-4K-XBMC-Kodi-Bluetooth-Receiver-/361534418797?hash=item542d216f6d:g:IrUAAOSwUUdXD26O



 

Acest receptor ii UHD ?Stiti ceva ?Eu nu gasesc consemnari"mai la obiect" cu ecxceptia titlului din acest link.
Sus In jos
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 835
Data de inscriere : 01/02/2016

Qviart UNDRO 2 Empty
MesajSubiect: Re: Qviart UNDRO 2   Qviart UNDRO 2 Icon_minitimeVin Mar 17, 2017 11:04 am

deocamdata niciun receptor UHD Android nu se compara cu unul E2 4K, dar la androide se pare ca cel mai bun ar fi pt moment Ferguson Ariva 4K daca nu luam in considerare serverul gratuit pe care banuiesc ca il are Undro.
pe mine receptorul Undro normal ma dezamagit si am scapat de el cat am putut de repede, era cu mult sun Atlasul 200s HD.
Sus In jos
 
Qviart UNDRO 2
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Qviart Undro intr-o mica comparatie cu Atlas
» Qviart Lunix 4K
» Lunix3 4K- Qviart Lunix 4K

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SATELITUL :: SATELIT :: RECEPTOARE HD - UHD-
Mergi direct la: