SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Bun Venit!
Intrebarile sau cunostintele dumneavoastra pot conduce la buna functionare a Forumului, prin urmare va rugam sa ni le transmiteti!
Multumim.
SATELITUL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sat 4 All & All 4 Sat - Sit didactic necomercial
 
AcasaPortalForumUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Magazine materiale si echipamente satelit internationale.

In jos 
AutorMesaj
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 835
Data de inscriere : 01/02/2016

Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Empty
MesajSubiect: Magazine materiale si echipamente satelit internationale.   Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Icon_minitimeDum Feb 14, 2016 11:58 am

La aceasta rubrica shopurile de echipamente satelit din strainatate dar si un feed-back despre magazinului respectiv.
Va rog sa le scrieti pe cele mai interesante din punct de vedere al ofertei, preturilor aplicate dar si al seriozitatii serviciilor magazinului.
Sus In jos
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 835
Data de inscriere : 01/02/2016

Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Empty
MesajSubiect: Re: Magazine materiale si echipamente satelit internationale.   Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Icon_minitimeMier Feb 17, 2016 12:17 pm

Stiu multe magazine satelit online serioase dar am sa incep cu unul tocmai din Finlanda care merita sa fie mentionat tocmai pentru seriozitatea si promtitudinea de care au dat dovada atunci cand am facut vre-o comanda la ei: http://www.satshop.fi/
Totusi as vrea sa precizez ca indiferent cum s-ar numii un shop sau altul si ce "feed-backuri" ar avea din partea clientilor, un caz nu este acelasi cu altul si ceea ce unuia i sa parut excelent, altuia ii poate creia probleme, deci faptul ca se recomanda un sit sau altul in primul rand NU inseamna ca i se face reclama iar in al doilea rand trebuie avut in vedere ca fiecare om este responsabil fata de decizia luata de a comanda un anume produs de la un anumit sit online.
Sus In jos
antenutze
Admin
antenutze


Mesaje : 835
Data de inscriere : 01/02/2016

Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Empty
MesajSubiect: Re: Magazine materiale si echipamente satelit internationale.   Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Icon_minitimeDum Mar 31, 2019 5:06 pm

Un magazin din Slovacia de unde am comandat de doua ori si marfa a ajuns destul de repede si corect este GALIBA
Sus In jos
Continut sponsorizat





Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Empty
MesajSubiect: Re: Magazine materiale si echipamente satelit internationale.   Magazine materiale si echipamente satelit internationale. Icon_minitime

Sus In jos
 
Magazine materiale si echipamente satelit internationale.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Magazine materiale si echipamente satelit din România
» Magazine materiale si echipamente satelit din Germania
» Tv prin satelit FTA, 18% din gospodariile din lume echipate cu o instalatie satelit
» ARTE UHD pe satelit
» Expozitia Satelit 2017 dn SUA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SATELITUL :: SATELIT :: MAGAZINUL VIRTUAL-
Mergi direct la: